AC Części

39-300 Mielec, ul. Korczaka 2
tel./fax: 17 717 53 06
              531 220 580

e-mail: acczesci@wp.pl

Wspieramy:

O firmie

Początki naszej firmy związane są z działalnością w zakresie transportu i logistyki, prowadzoną na terenie kraju i za granicą. Obecnie, na bazie poprzedniego doświadczenia, chcąc wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów i nowym wymaganiom rynku, poszerzyliśmy naszą ofertę o charakter handlowo-usługowy. Firma AC CZĘŚCI stworzyła wygodną, nowoczesną i profesjonalną formę zakupów części i akcesoriów samochodowych oraz usług branży motoryzacyjnej.

Posiadamy w swym asortymencie wysokiej jakości towary wiodących producentów zachodnich i krajowych, a także szeroką gamę zamienników oferowanych części. Wykonujemy również usługi w zakresie układów hamulcowych i hydrauliki samochodowej w oparciu o rozwiązania nowoczesnej technologii i zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Systematycznie rozwijamy naszą działalność oraz stale powiększamy asortyment o nowe produkty i usługi.

Z myślą o spełnieniu Państwa potrzeb zapraszamy do współpracy, która gwarantuje najwyższą jakość, zarówno oferowanych części, jak i wykonywanych usług.

Nasze atuty to:

© 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone AC Części  |   Realizacja: yStudio
logotypy